O Nas

Justyna Adamska

Nazywam się Justyna Adamska, jestem nauczycielem wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa. Tytuł instruktora i trenera pływania uzyskałam na warszawskim awf-ie, gdzie studiowałam.

Od wielu lat pracuję jako instruktor pływania na różnych basenach. Razem z Damianem postanowiłam „skoczyć na głęboką wodę” i założyć swoją szkółkę pływania.

Pływanie jest moją pasją od lat. Już jako nastolatka ukończyłam kurs na ratownika Wopr, później tylko pogłębiałam swoje kwalifikacje.

Prowadzę zajęcia w miłej, przyjaznej atmosferze. W swojej pracy stawiam na bezpieczeństwo i dokładność. Indywidualnie i z dużym zaangażowaniem podchodzę do każdego klienta. Jako mama dwójki dzieci łatwiej jest mi zrozumieć potrzeby moich podopiecznych i ich rodziców.

Prywatnie interesuję mnie urządzanie wnętrz i smaczne jedzenie. Lubię tęż biegać i jeździć na rowerze i rolkach.

Damian Kańczukowski

 Jestem absolwentem wydziału wychowania fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim, czynnym zawodowo nauczycielem oraz instruktorem pływania. Wspólnie z Justyną podjęliśmy decyzje o współpracy, ponieważ mamy wspólny cel – nauka pływania na najwyższym poziomie. Uczę pływać od ponad 10 lat zarówno dzieci jak i dorosłych, co pozwoliło mi na zdobycie niezbędnego w naszym zawodzie doświadczenia. Spotkałem się z wieloma problemami osób zaczynających swoją przygodę z pływaniem, dzięki temu udało mi się opracować program oraz szereg metod pozwalających przetrwać najtrudniejsze momenty oswajania z wodą.

Posiadam kurs Ratownika WOPR, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, instruktora piłki ręcznej, treningu personalnego oraz sternika motorowodnego. Regularnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach związanych z tematyką nauki i trenowania pływania, a zdobytą wiedzę przenoszę na zajęcia.

Najlepszą autoreklamą jest jednak zadowolenie klientów. Uśmiechy na ich twarzy mówią same za siebie!

Justyna Adamska

Telefon: 603 673 391

Damian Kańczukowski

Telefon: 503 868 348

Napisz do nas!

info@justaswim.pl